RODINNÁ TERAPIE

Pracuji jako soukromá psycholožka, což má své výhody i nevýhody. Není nutné mít doporučení od praktického lékaře nebo jiného odborníka. Nejsem proto povinna evidovat Vaše osobní údaje a vést zdravotnickou dokumentaci. Nabízím mnohem kratší objednávací dobu.

Zároveň ale dodržuji etický kodex ČMPS a jsem vázána mlčenlivostí, kterou mohu, resp. musím porušit v případech, na které se vztahuje oznamovací povinnost.

Nemám smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Terapie je placená klientem při každém setkání.

Terapie: 400 Kč / hodina

Při individuální terapii trvá sezení 60 minut. Rodinná terapie někdy vyžaduje delší sezení přibližně 90 minut.

 

Zrušení termínu:

Pokud se na setkání nemůžete dostavit, je třeba se telefonicky nebo emailem omluvit alespoň 24 hodin předem. V případě, že se nedostavíte na setkání bez omluvy, budu Vám účtovat poplatek 200 Kč za rezervovaný čas.

RODINNÁ MEDIACE

Pracuji jako soukromý mediátor. Nepatřím mezi zapsané mediátory ČR, nabízím tím mnohem kratší objednávací dobu a dostupnější cenu mediace.

Zároveň ale dodržuji etický kodex AMČR a jsem vázána mlčenlivostí, kterou mohu, resp. musím porušit v případech, na které se vztahuje oznamovací povinnost.

Nabízím také možnost mediace za účasti dvou mediátorů. Má to svoje výhody – každý člověk, mediátora nevyjímaje, má na konkrétní situaci jiný pohled. Když jsou mediátoři dva, mají větší šanci zachytit vše podstatné a důležité, co strany říkají a dělají.

Mediace je placená klientem při každém setkání.

Mediace:

s jedním mediátorem: 500 Kč / hodina

se dvěma mediátory: 800 Kč/ hodina

Mediační jednání trvá 3 hodiny. Mediace je dobrovolná, můžete ji tedy ukončit kdykoli v průběhu, tím máte své finance plně pod kontrolou.

 

Zrušení termínu:

Pokud se na setkání nemůžete dostavit, je třeba se telefonicky nebo emailem omluvit alespoň 24 hodin předem. V případě, že se nedostavíte na setkání bez omluvy, budu Vám účtovat poplatek 500 Kč za rezervovaný čas.